Energy

Svět energie je světem nesmírně bohatým, ať už co do objemu dat, tak co do jejich rozmanitosti napříč různými systémy, které si zaslouží jediné - datově sjednocovat a hledat souvislosti napříč celou datovou základnou.

Potřebujete zlepšit flow podnikání nad mnohdy složitým systémem procesů a rozhodli jste se tomu pomoci prostřednictvím sjednocení různorodých dat? Chcete pomoci automatizovat manuální práce, zlepšit kvalitu řízení, mít přehled nad náklady ve výrobních i dodávkových procesech a moci je tak cíleně optimalizovat? Potřebujete mít jasnou představu o prodeji vlastních produktů a služeb? Zajímá vás hospodárnost vlastní dodavatelské sítě? Dotýkají se vaše data logistiky? Chcete nabídnout zákazníkům rychle a efektivně informace o spotřebě energie?

Všechny tyto oblasti vám pomůžeme vyřešit komplexním BI řešením, které maximálně automatizuje načítání dat a jejich integraci a následně je vyhodnotí v potřebných interaktivních výstupech na míru.

Přineseme vám díky našemu řešení ucelený pohled na byznys, ať už do zákaznické segmentace, vyhodnocení úspěšnosti prodaných produktů, analýzy skupin sortimentu nebo sledování loajality vašich zákazníků, periodicitu jejich návštěv na pobočce a řešení věrnostního systému.

K uvedenému cíli nám pomáhá produktové portfolio Qlik, s nímž se doba datově velmi objemných analýz zkracuje do řádů minut a vteřin.

Mezi naše reference patří: 

  • Unipetrol a.s.
  • Alpiq Energy SE
  • Teplárny Brno a.s.
  • Centropol Energy a.s.