Qlik Sense®

Qlik Sense je nejrychlejší způsob, jak proměnit surová data z tabulek nebo databází do vizuální a pochopitelné podoby. Komukoliv je umožněno zcela intuitivně, bez nutnosti znalosti BI nástrojů či pomoci IT specialistů, vytvořit vizuálně bohaté a dynamické reporty a podělit se o ně s ostatními.

Business Intelligence platforma Qlik Sense je jedním z celosvětově nejlepších reportingových nástrojů. Qlik Sense je moderní, velice rychlý a zejména uživatelsky přívětivý analytický nástroj, který umožňuje integraci dat z široké škály datových zdrojů. Tvorba interaktivních reportů je jednoduchá, flexibilní a díky unikátní technologii in-memory analýzy lze pracovat s velkými objemy dat zcela bez obav.

Qlik Sense podporuje práci na mnoha různých koncových zařízeních včetně mobilních. Uživatelé tak mají reporty k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Qlik Sense Business můžete vyzkoušet bez nutnosti jakékoliv instalace po dobu 30 dní. K dispozici k vyzkoušení je verze Qlik Sense Business, která zahrnuje vše, co potřebujete k vytváření vlastních analýz. S Qlik Sense můžete analyzovat vaše data tak, jak chcete, bez potřeby datových skladů nebo měsíců příprav. Neváhejte a vyzkoušejte si Qlik Sense Business a získejte odpovědi na všechny vaše otázky.

Vyzkoušet Qlik Sense®

Chcete se s nástrojem rychle seznámit a nevíte jak na to? Neváhejte se nás zeptat! Rádi se s vámi podělíme o naše zkušenosti a pomůžeme vám najít ideální řešení.

Zde můžete shlédnout produktové video: