Qlik Sense

Qlik Sense Desktop je absolutně nejrychlejší způsob, jak proměnit surová data z tabulek nebo databází do vizuální a pochopitelné podoby. Komukoliv je tak umožněno zcela intuitivně, bez nutnosti znalosti BI nástrojů či pomoci IT specialistů, vytvořit vizuálně bohaté a dynamické reporty, podělit se o ně s ostatními - a to vše zcela zdarma. 

Qlik Sense Desktop je možné povýšit do placené verze Qlik Sense Enterprise pro možnost centrální správy, řízení a zabezpečení v rámci větší skupiny uživatelů. Vizualizujte svá data a využijte potenciál Qlik Sense bez limitů!

S Qlik Sense Cloudem můžete okamžitě začít používat Qlik Sense a objevovat potenciál, skrytý ve vašich datech. Můžete vytvářet a sdílet datové vizualizace napříč různými datovými zdroji a nakládat se svými informacemi zcela novým způsobem. Prozkoumejte svá data do hloubky a začněte používat Qlik Cloud zcela zdarma! 

Qlik SenseProduct tour

Chcete se s nástrojem naučit co nejrychleji, dozvědět se ještě více a máte další otázky? Neváhejte se nás zeptat, váš zájem nás těší!