NPrinting®

NPrinting je jedinečná aplikace, která umožňuje snadnou tvorbu, modifikaci a sdílení sestav a reportů z prostředí Qlik. Potřebujete vytvářet a pravidelně zasílat různé reporty managementu společnosti, vašim kolegům, podřízeným či obchodním partnerům? Prostřednictvím jednoduchých filtrů definovaných pro jednotlivé příjemce zhotovíte snadno a rychle přehledné a aktuální sestavy. Poskytněte vždy správné informace správným lidem v ten správný čas.

Snadnější a rychlejší sdílení informací

NPrinting umožňuje rychlou tvorbu reportů z dat (tabulek, grafů a objektů) vytvořených v nástroji Qlik, a to pouhým přetahováním objektů (drag-and-drop). Výstupy mohou být transformovány do formátů MS Excel, Word, PowerPoint, PDF nebo HTML. Díky intuitivnímu rozhraní NPrintingu začnete naplno využívat všech výhod této aplikace po pár hodinách zaškolení. Celopodnikový program pro vytváření a distribuci sestav a reportů pak zhotovíte sami nebo s naší pomocí za pár dní.

Aktuální informace ve správný čas správným lidem

Distribuci reportů můžete plně automatizovat (nastavit jejich pravidelné rozesílání na základě definovaného intervalu nebo události) s využitím personalizovaných filtrů prostřednictvím e-mailu, uložením do adresářů uživatelů nebo zveřejním na webových stránkách. Maximální bezpečnost informací je zaručena díky možnosti šifrování zpráv pomocí infrastruktury veřejných klíčů.

Qlik NPrinting podporuje Qlik Sense a QlikView spolu s MS Office a umožňuje vytvářet perfektní reporty všem zaměstnancům napříč celou společností.