Manufacturing

V době spojování, rozšiřování firem a jejich vedení z různých koutů světa se už nemůžeme spoléhat na informace z doslechu a vytvářet obchodní záměry na základě odtušených prognóz. Potřebujeme množství kvalitních dat, které nám pomůže zvolit tu správnou strategii.

Oblast výroby představuje stěžejní působiště, které je zároveň velmi kritickým prostorem pro vznik zásadních chyb a špatných kroků. Ty pak často velmi vážně ovlivní další produkci, efektivitu nebo i životnost firmy. V tomto prostředí jsme ale my jako ryba ve vodě. Přinášíme komplexní kontrolní řešení, které nabízí propojení výroby, skladového hospodářství, pohybu materiálu a polotovarů od nákupu po další využití, a také absolutní přehled nad ekonomickou stránkou včetně hlídání splatnosti, ziskovosti výroby a detailního plánování nákladů.

Bohatou zkušenost máme také s implementací  nejrůznějších typů finančních výkazů (rozvaha, výsledovka, výkaz cashflow) a velmi žádaného prediktivního výhledu, který usnadňuje mnohá finanční rozhodnutí.

Naše aplikace představují propojení mezi světem čísel z nejrůznějších datových zdrojů jako jsou SQL databáze, cvs, xml, txt, SAP nebo specifických nadstaveb jako QAD a světem vašich úspěšných rozhodnutí.

Mezi naše reference patří:

  • Prakab Pražská Kabelovna, s.r.o.
  • Zenit, spol. s .r.o.
  • Porsche Česká republika s.r.o.