Blog

Facebook řekl chatbotům NE!

22.08.2017 Není to tak dávno, co jsme psali o chatbotech a právě uběhlo několik dní, co jim FB zatnul tipec. Více, než komunikaci se zákazníky se totiž věnovaly rozpravám mezi sebou.

Více


Co dělají úspěšní lidé o víkendu?

29.05.2017 Patříte mezi ty, kteří se už od středy těší na víkend? Vítejte mezi námi .-) Pravděpodobně máte vždy spousty plánů, co všechno stihnete, nebo jak skvěle se vyspíte a odpočinete si. A jak tráví víkendy velmi úspěšní lidé?

Více


Osobní údaje a nová pravidla pro jejich zpracování

20.04.2017 Nařízení a pravidla – každý den se na nás valí nová a největším specialistou v jejich vymýšlení je v současné době Evropská unie. Však i nová pravidla pro zpracování osobních údajů pocházejí z její kuchyně.

Více


Hackněte svou DNA

22.03.2017 Marvel do nás hustí filmy o superhrdinech a my se občas zasníme, jaký bychom měli život jako nesmrtelní bojovníci za světový mír.

Více


Logické myšlení je na ústupu – zastavte hoooo!

17.02.2017 Mám obavu cokoliv říct a cokoliv si myslet. Snažím se vypnout hlavu a koukat do blba. Ale blb by se mohl urazit. Vlastně, ať řeknu cokoliv, vždycky se najde někdo, kdo se může urazit...Kam tohle povede?

Více


Stay busy!

24.01.2017 Jak určitě víte, internet je takový Big brother. Ať se snažíte sebevíc a jste opatrní, váš pohyb myší (nebo prstem) po netu je monitorován a pečlivě analyzován. A i když je to prý hlavně pro marketingové účely a zobrazování relevantní reklamy, často se najdou zajímavé nemarketingové analýzy, které z těchto dat vycházejí.

Více


Knihy, které byste si měli přečíst (ale nemusíte)

04.01.2017 Onehdá jsme si v kanceláři vyprávěli o knihách. I přesto, že jich je obrovský výběr i v elektronické podobě, mnoho z nás dává přednost tištěným. Mají své kouzlo, voní, a když už se s nimi člověk vláčí do práce, tak do nich taky nakoukne.

Více