Big Data

Týká se téma zpracování velkých objemů dat i Vás? Máte už některá Business Intelligence řešení v prostředí Qlik Sense a rádi byste přidali produkty pro zpracování velkých dat?

Qlik Associative Big Data Index 

Qlik Associative Big Data Index je elegantním řešením pro všechny uživatele Qlik technologií, kteří mají velmi obsáhlé datové zdroje, k nimž by rádi bez zbytečných složitostí přistupovali. Big Data Index je určen pro všechny, kdo chtějí mít dostatečné možnosti spravovat velká data v rámci jednoho úložiště. 

Netrapte se tím, kolik dat máte a využijte live mode Qlik Associative Big Data Indexu k jejich analýze přímo nad Vaším distribuovaným prostředím Hadoop a mějte tak vždy aktuální výsledky. A to vše bez nutnosti načítání dat do Qlik Sense!

Nebo využijte výkon Qlik Associative Big Data Index ke zrychlení načítání dat do aplikací. Jeho sílu oceníte zejména v případě aplikací využívajících funkci OnDemand Generation, která dovolí z velkých datasetů načítat části dat odpovídající dostupným hardwarovým zdrojům podle uživatelem navolených filtrů v Qlik Sense. Díky tomu můžete pracovat s velkým objemem dat v prostředí in-memory technologie bez starostí.

Qlik Sense Data Catalyst

Qlik Sense Data Catalyst je pro ty z Vás, jejichž prostředí obsahují velké množství různorodých datových zdrojů a kteří je chtějí rychle prozkoumat, pochopit a zpřístupnit uživatelům. Zefektivněte si pomocí Qlik Sense Data Catalyst proces zpracování dat a mějte ho pod kontrolou. V neposlední řadě vám pomůže i se správou dat nebo datovou kvalitou.

Využijte některé z modulů Qlik Sense Data Catalyst - data katologizujte, spravujte a vyřešte jejich zabezpečení. Následně takto zpracovaná data promítněte do informací ve výsledných Qlik Sense aplikacích nebo dalších analytických nástrojích. V celém procesu zpracování využívejte sílu self service BI.